Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–12:00

0
Мій кошик

Barbara Luijckx

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Barbara Luijckx почала своє існування в 1991 році, в Польщі. Спочатку вона називалася «Barbara», а її діяльність передбачала постачання власного шоколаду в якості сировини для майстрів кондитерської справи. Згодом компанія стала розробляти і виробляти унікальні шоколадні прикраси, які до цього дня користуються успіхом у всій Європі. Поточний асортимент їх продукції є результатом багаторічного розвитку, глибокого розуміння ринку, сімейних традицій і пристрасті до своєї справи, яка не згасає ні на мить.

Діяльність компанії Barbara Luijckx зосереджена, насамперед, на розробці власного бренду шоколадних прикрас - Barbara Decor. Завдяки інноваційним технологіям виробництва, список цієї марки становлять унікальні, креативні прикраси з якісного бельгійського шоколаду, які забезпечують успіх кожного виробу, створеному з їх допомогою професіоналами своєї справи.

Після декількох років зростання і успішної роботи Barbara Luijckx отримала ISO 9001: 2015-го, а так само FSSC 22 000 на знак визнання свого виробничого процесу. Вона є глобальною компанією, орієнтованої на вимоги своїх клієнтів, яка поставляє широкий асортимент продукції і має всі сертифікати найвищого зразка.

Розгорнути
 • Кулькі цукрові 1-2мм різнокольорові перлинні, 50г
  Мультівибір за кольором

  Наведіть курсор на фото товару, щоб побачити всі запропоновані кольори товару.

  Вибрати необхідний колір можна, як внизу фото, так і в описі товару.

 • Кульки рисові 5мм Перли, Білий, 5г
  Мультівибір за кольором

  Наведіть курсор на фото товару, щоб побачити всі запропоновані кольори товару.

  Вибрати необхідний колір можна, як внизу фото, так і в описі товару.

Вгору