Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–12:00

0
Мій кошик

Fackelmann

Торгова марка Fackelmann – німецька компанія-виробник, яка спеціалізується на випуску товарів для дому, входить до найбільших світових компаній даної виробничої галузі. Завдяки корисним стильним аксесуарам, які протягом десятків років створює компанія, ТМ завоювала довіру мільйонів клієнтів у різних частинах світу.
 
У складі компанії Fackelmann функціонує тридцять шість дочірніх підрозділів, які розташовані у різних країнах світу. Завдяки цьому торгова марка займає лідируючі позиції на міжнародному ринку. Річний оборот фірми перевищує триста мільйонів євро, а в штаті компанії працює понад три тисячі співробітників. Головними факторами, що дозволяють досягати такого успіху, за визначенням самої компанії є три:
  • надійність
  • гнучкість
  • персональний підхід
Одне з головних завдань продуктів Fackelmann полягає в подачі клієнтам нової концепції здорового активного способу життя. Крім того, компанія активно співпрацює із магазинами різних форматів.
 
Історія компанії Fackelmann

Історія компанії почалася в 1948 році, коли німецьким підприємцем Себастьяном Факельманном була створена фірма з випуску кухонного приладдя. Через десять років Факельман вирішив розширити асортимент ТМ, випускаючи пластикові продукти. Разом з цим було ухвалено рішення про побудову ще одного заводу та офісного центру адміністрації у Західній Німеччині, який і зараз вважається головним офісом TM Fackelmann.
 
 
Ключовим вектором напрямку бізнесу торгової марки з початку роботи було створення та продаж продуктів для дому та кухні. На початку 60-х власник ТМ вирішив запустити розширення виробництва за рахунок випуску дерев'яних елементів меблів для ванних кімнат. Це допомогло компанії зайняти лідируючі позиції за допомогою додаткового сегменту.
 
Особливості продукції бренду

Компанія Fackelmann пропонує широкий асортимент товарів для дому, в основному це приладдя для кухні, представлене у великій кількості. До складу фірми входить кілька всесвітньо відомих брендів. Один із найпопулярніших – Baking – спеціалізується на випуску аксесуарів для випікання. Це ціла лінійка приладдя для різного виду випічки – від традиційних домашніх пирогів до маффінів та кексів.
 
Фахівці ТМ працюють над постійним розвитком асортименту, щоб пропонувати клієнтам компанії нові сучасні товари, які зроблять домашні справи простішими та приємнішими. Продукти бренду Fackelmann відрізняються старанною якістю, яка дозволяє користуватися матеріалами протягом тривалого часу та ціною, що робить товари компанії доступними.
Розгорнути

Немає товарів

Вгору